
Ja het nieuwe schooljaar is bijna begonnen, tijd voor het aanschaffen van schoolartikelen, een nieuwe laptop en ga zo maar door. Er andere kostenpost voor veel studenten is het reizen met de trein, op jaarbasis een duur grapje. Maar dit jaar betaal je maar €7,- voor je retour, hoe kan dat? Je leest het hier bij e-Kortingscode.
Samen meer korting
Naast e-Kortingscode zag programmeur Alexandru Bondor ook het feit dat je samen meer korting krijgt, hij heeft namelijk een snelle Facebook applicatie gebouwd waar mensen samen profiteren van de groepskorting die de NS hanteert. Niks illegaals dus! Maar een handige manier zodat je nooit meer dan €7,- betaalt voor je retourkaartje.
Hoe werkt dit dan?
Bij de NS loopt er nu een actie voor groepskorting, als je reist met een groep van 10 mensen betaal je voor elk kaartje maar €7,-. Voorwaarden is wel dat je als groep wel hetzelfde eindstation moet hebben, alleen hoef je niet perse hetzelfde station in te stappen. Dat is dus handig als jij meerdere malen per week op een lang traject reist en verschillende stations voorbij komt, dan is de kans groot dat ze 9 andere mensen kan vinden voor je groep.
De Facebook applicatie
Je gaat naar grouptickets.nl en daar log je jezelf in via Facebook, vervolgens geef je aan welke dag je waar naar toe reist. Je komt dan in een groep met andere mensen die ook die dag hetzelfde eindstation hebben. Tenslotte koopt 1 persoon de kaartjes voor de groep en maken de andere groepsleden €7,- naar je over, het treinticket ontvang je dan in je mailbox. Er is helemaal niks illegaals aan deze applicatie, je maakt simpelweg optimaal gebruik van de groepskorting bij de NS. Let wel op de actie loopt t/m december dit jaar, dus het kan zijn dat de NS de actie niet meer verlengt maar tot die tijd bespaar je dus flink op je treinkosten!
Andere mensen bekeken ook deze kortingen: